Er zullen zeer waarschijnlijk nog meer Belgen vertoeven in Singapore tijdens de Jeugd Olympische Spelen : Kjell Doms, kandidaat voor het ‘Young Reporters Programme’ en Vincent Hontoir, finalist op een wedstrijd waarbij men zocht naar een design voor de medaille voor de Spelen.
Kjell Doms
Het Organisatiecomité van Singapore voorziet een vormingsprogramma voor 26 jonge reporters vanuit de hele wereld.
Via Sportspress, de Belgische Vereniging van Sportjournalisten, heeft het BOIC de kandidatuur van de jonge Belg Kjell Doms voor het ‘Young Reporters Programme’ bevestigd. Het BOIC duimt natuurlijk voor Kjell en hoopt dat hij zal worden geselecteerd.
Buiten het vormingsprogramma wordt er ook van hem verwacht dat hij dicht bij de delegatie van het Belgian Junior Olympic Team zal staan. Wij wensen hem in ieder geval nu reeds veel succes !
Vincent Hontoir
En dan is er ook de Belgische leraar lichamelijke opvoeding, Vincent Hontoir, die deelgenomen heeft aan een wedstrijd waarbij men zocht naar een design voor de medaille van de Jeugd Olympische Spelen in Singapore. Vincent Hontoir is de enige Belgische kandidaat.
Ontdek het ontwerp van Vincent Hontoir
Zo’n 2248 supporters hebben zijn design gesteund via internet, dat maakt van zijn ontwerp één van de tien beste ontwerpen. Dat was één van de vereisten om te kunnen doorgaan naar de tweede fase van de selectieronde. Nu zal een jury die werd aangeduid door het IOC (Internationaal Olympisch Comité) binnenkort de uiteindelijke winnaar van de wedstrijd aanduiden tussen de tien geselecteerde kandidaten.